Wiarygodna opinia o Badoo wraz z zasadą działania

W poniższym artykule poznasz naszą opinię na temat portalu Badoo. Poznasz także jego zalety i dowiesz się, jaka jest cena korzystania z tego portalu randkowego popularnego na całym świecie.

Czym jest Badoo i jak działa?

Zarówno witryna Badoo jak i inne aplikacje randkowe oferują podobne funkcje i mogą być używane zamiennie. Rejestracja w Badoo zajmuje około 10 minut, aby stać się jego członkiem i rozpocząć wyszukiwanie użytkowników w pobliżu swojej lokalizacji. Dzięki najnowszemu redesignowi Badoo jest niezwykle łatwe w użyciu. Nie ma żadnego bałaganu, a wszystkie funkcje potrzebne do znalezienia kogoś są w zasięgu ręki.

Podstawowe narzędzie Badoo pomaga dopasować członków w oparciu o Twoje preferencje, lokalizację i zainteresowania. Codziennie Badoo pokaże Ci określoną liczbę osób odpowiednich dla Ciebie. Pokaże Ci jednego użytkownika na raz, którego możesz przejrzeć, a następnie polubić go, lub pominąć. Jeśli drugi użytkownik również Cię polubi, dopasowanie przejdzie do kontaktów, w wyniku których zostaniesz powiadomiony i będziesz mógł zacząć rozmowę.

Jak dużo kosztuje korzystanie z Badoo?

Badoo jest przede wszystkim bezpłatnym i publicznym serwisem randkowym z mnóstwem podstawowych funkcji, które są dostępne dla każdego użytkownika, ale większość jego dochodów pochodzi z opłaconego abonamentu członkowskiego. Dostępne są cztery różne opcje członkostwa w zależności od tego, jak krótka lub długa jest twoja subskrypcja. Aktualny cennik konta Premium na Badoo to:

  • 1 tydzień – 27 zł
  • 1 miesiąc – 102 zł
  • 3 miesiące – 275 zł
  • Dożywotnio – 1004 zł

(Źródło: https://loca-love.pl/portal-randkowy/badoo-rejestracja-logowanie-opinie-uzytkownikow/#Badoo_wersja_darmowa_vs_wersja_premium)

Główne zalety portalu randkowego Badoo

  • Łatwa rejestracja. Dołączenie do Badoo jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto za pomocą oficjalnej strony internetowej lub użyć aplikacji na smartfona.
  • Ogromna liczba użytkowników. Badoo.com jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i liczy ponad 350 milionów użytkowników. Z łatwością można znaleźć kogoś, z kim warto porozmawiać w danym momencie, a jednocześnie można tu znaleźć użytkowników w każdym wieku.
  • Przyjazny interfejs użytkownika. Platforma ta narodziła się jako portal społecznościowy, a interfejs został stworzony z myślą o prostocie. Nie ma żadnych skomplikowanych opcji wyszukiwania ani zbyt długich szczegółów profilu do wypełnienia. Panel jest minimalistyczny i ogólnie rzecz biorąc, witryna ta jest bardzo łatwa w użyciu.

Nasza opinia o Badoo przedstawiona powyżej potwierdza teorię wg której prawie każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie osobę dzięki aplikacjom randkowym. W dodatku jest to calkiem proste. Nie pozostaje więc nic innego jak poświęcić chwile na rejestracje i rozpocząć testowanie powyższego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.