Wiarygodna opinia o Badoo wraz z zasadą działania

W poniższym artykule poznasz naszą opinię na temat portalu Badoo. Poznasz także jego zalety i dowiesz się, jaka jest cena korzystania z tego portalu randkowego popularnego na całym świecie.

Czym jest Badoo i jak działa?

Zarówno witryna Badoo jak i inne aplikacje randkowe oferują podobne funkcje i mogą być używane zamiennie. Rejestracja w Badoo zajmuje około 10 minut, aby stać się jego członkiem i rozpocząć wyszukiwanie użytkowników w pobliżu swojej lokalizacji. Dzięki najnowszemu redesignowi Badoo jest niezwykle łatwe w użyciu. Nie ma żadnego bałaganu, a wszystkie funkcje potrzebne do znalezienia kogoś są w zasięgu ręki.

Podstawowe narzędzie Badoo pomaga dopasować członków w oparciu o Twoje preferencje, lokalizację i zainteresowania. Codziennie Badoo pokaże Ci określoną liczbę osób odpowiednich dla Ciebie. Pokaże Ci jednego użytkownika na raz, którego możesz przejrzeć, a następnie polubić go, lub pominąć. Jeśli drugi użytkownik również Cię polubi, dopasowanie przejdzie do kontaktów, w wyniku których zostaniesz powiadomiony i będziesz mógł zacząć rozmowę.

Jak dużo kosztuje korzystanie z Badoo?

Badoo jest przede wszystkim bezpłatnym i publicznym serwisem randkowym z mnóstwem podstawowych funkcji, które są dostępne dla każdego użytkownika, ale większość jego dochodów pochodzi z opłaconego abonamentu członkowskiego. Dostępne są cztery różne opcje członkostwa w zależności od tego, jak krótka lub długa jest twoja subskrypcja. Aktualny cennik konta Premium na Badoo to:

  • 1 tydzień – 27 zł
  • 1 miesiąc – 102 zł
  • 3 miesiące – 275 zł
  • Dożywotnio – 1004 zł

(Źródło: przedstawiona powyżej potwierdza teorię wg której prawie każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie osobę dzięki aplikacjom randkowym. W dodatku jest to calkiem proste. Nie pozostaje więc nic innego jak poświęcić chwile na rejestracje i rozpocząć testowanie powyższego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.