Posiadanie własnej firmy?

Posiadanie własnej firmy?

Wielu z nas chciało by mieć swoją firmę, móc pracować tylko i wyłącznie na siebie i na swój sukces. Jednak założenie własnej działalności wcale nie jest takie proste, a przede wszystkim ciężko „wstrzelić” się w wolny rynek – trzeba się liczyć z tym, że otwarcie kolejnego sklepu obuwniczego, albo internetowego sklepu z drobnostkami może nie być zbyt dochodowym biznesem. Oczywiście takie biznesy jak masaż erotyczny czy usługi… erotyczne odpadają!

W artykule tym podpowiemy wam, jakie są najlepsze (legalne! ;)) pomysły na biznes z niskim budżetem na rok 2020!

Najlepsze pomysły na biznes lokalny:

1.Usługi informatyczne (IT) – informatyka nie jest mocną stroną polskiego społeczeństwa, dlatego właśnie jeśli czujesz się specjalistą w tej dziedzinie to biznes dla Ciebie. Jeśli będziesz pełnić usługi z dojazdem do klienta – tym lepiej. Możesz czyścić, składać, instalować oprogramowania – usługi nie muszą się kończyć tylko na naprawie.

2.Korepetycje – wiele osób zaczyna swój biznes właśnie od takiego – widzisz, że ktoś poszukuje często w Twoim mieście korepetycji z dziedziny, którą masz „w małym palcu” ? To na co czekasz!?

3.Gastronomia – nie mówimy, że masz od razu otwierać restaurację, ale jakiś mały punkt? Albo jedzenie z dojazdem, bądź z dowozem na jakieś imprezy? Tego rodzaju biznesów nigdy za wiele!

4.Jeśli już jesteśmy przy jedzeniu i gastronomii to katering dietetyczny może być kolejnym świetnie opłacalnym biznesem w tym roku – coraz mniej ludzi ma czas na „wymyślne gotowanie” – zwłaszcza o dietetyczne – wolą zapłacić by ktoś przygotował za nich odpowiednią dietę i dostarczył pod drzwi.

5.Fizjoterapia, masaż – z dojazdem do domu – oczywiście poza masażem erotycznym! 😉

Takiego rodzaju usługi są zawsze w cenie – zwłaszcza jeśli są to usługi pełnione w domu klienta.

6.Sprzątanie – to kolejna branża w której wciąż brakuje specjalistów. Mycie okien, sprzątanie domu, czyszczenie wykładzin tapicerek – w domu klienta – popyt na tego typu usługi jest ogromny.

Źródło: pornosy.me

Dodaj komentarz