Fototapeta na szkle

kategoria: Galeria obrazów, Obrazy, Sztuka nowoczesna

grey Fototapeta na szkleSzukając inspiracji na nowoczesne urządzenie wnętrza natknąć się można na ciekawą propozycję jaką jest fototapeta na szkle. Ten ciekawy obraz może odmienić każde wnętrze i nadać mu wyjątkowego charakteru. Takie obrazy są szczególnie polecane do dekoracji ścian w kuchni oraz łazience, ponieważ nie tylko zdobią ściany ale także chronią je przed zabrudzeniami.

Designerskie obrazy na szkle

Wybierając materiały na ściany w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka poza względami estetycznymi należy wziąć pod uwagę także funkcjonalność. W tych pomieszczeniach bowiem zazwyczaj panuje wilgoć oraz wysokie temperatury (zwłaszcza w kuchni) w powierzchnie wymagają łatwości czyszczenia. Takie wymagania spełniają właśnie obrazy w formie fototapety na szkle. Obrazy te nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru poprzez połysk szkła a łatwość czyszczenia ucieszy niejedną gospodynię domową.

Fototapeta na szkle – co to jest?

Takie obrazy powstają poprzez bezpośrednie drukowanie obrazu na szkle. Zazwyczaj stosuje się szkło hartowane o grubości ok. 4mm, dzięki temu obraz jest o wiele bardziej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury. Ponadto szkło hartowane posiada tępe krawędzie więc jest bezpieczne. Montaż takiego obrazu nie jest skomplikowany. Obrazy montuje się na kołkach dystansowych lub można je bezpośrednio przykręcić do ściany. Można także gotowy obraz przykleić do ściany klejem montażowym. Obrazy zabezpieczone są od tyłu dodatkowym białym podkładem dzięki czemu nie są transparentne. Dzięki nadrukowi po wewnętrznej stronie szkła nie ma obaw przed uszkodzeniem czy zarysowaniem obrazu.

Innym typem fototapet za szkłem są obrazy montowane pomiędzy dwiema szybami. Dzięki temu obraz można co jakiś czas zmienić a mimo to nadal zachowa on swój nietypowy charakter.

 

Trafiłeś tutaj szukając:

  obrazy do kuchni  obraz do łazienki  obraz do kuchni  obrazy akrylowe-pejzaże  obrazy nowoczesne ręcznie malowane  nowoczesne grafiki na szkle do kuchni  Fototapeta Na Szkle  obrazy niebieskie  obrazy noeoczesna sztuka na szkle  galeria obrazy olejne nowoczesne  nowoczesne lazienki muszelki kamyki  kwiaty malarstwo wspolczesne  obrazy olej najnowsze wydanie  malarstwo olejne współczesne  fototapetakopie obrazow  obrazy do kuchni nowoczesnej  sztuka współczesna malarstwo polskie  sztuka kwiaty  obrazy do łazienki  obrazy nowoczesne na szkle  OBRAZY DODATKI  obrazy nowoczesne do łazienki  obrazy kwiatów nowoczesne  obrazy malowane na szkle do kuchni  obrazy na szkle  obrazy na szkle malowane do kuchni  obrazy na szkle do kuchni  obrazy do lazienki  obrazy nowoczesne szklo  rysunek na szkle kuchnia  szkice malowane węglem  szklo obrazy kuchnie  szkło dekoracyjne do kuchni  szkło dekoracyjne do łazienki  szkło fototapety nowoczesne  wyjątkowe pejzaże obrazy  łazienki obrazy  podrabianie obrazów  pejzaze na szkle do kuchni  pejzaże na szkle  obrazy olejne do kuchni  obrazy rap  obrazy starożytnej grecji  obrazy w kuchni  obrazywyobrazni pl fototapeta  pejzaż akryl werniks  pejzaż znanych malarzy  pejzaże do kuchni  łazienki szkło obrazy  obrazy do kuchni nowoczesnej ze szkła  galeria na szkle obrazy  fototapety-dzieła sztuki  fototapety znani malarze  fototapety na wymiar artystów malarzy  fototapety na szkle  fototapeta znanych artystów  fototapeta z rysunkami słynnych artystów  fototapeta na szkle do łazienki  fotografia na szkle  dzieła sztuki obrazy kobiet  drukowanie obrazów na szkle  designerskie obrazy do łazienki  designerskie obrazy  czym wyczyścić olejny obraz  czy na antyramie przyklejać muszelki  ciekawe obrazy do kuchni  grafika na szkle kwiat  jaki obraz do łazienki  JAKI OBRAZ ZE SZKŁA W KUCHNI  obraz za szkłem kuchnia  obraz recznie malowane tryptyki współczesne nowoczesne obrazy olejne  obraz na szkle ręcznie malowane  obraz na szkle do łazienki  obraz na szkle  obraz malowany węglem zanani malarze  nowoczesny obraz do kuchni  nowoczesny art obrazy galerie  nowoczesne obrazy za szklem  nowoczesne obrazy na szkle  nowoczesne grafiki  niebieskie kwiaty w obrazach  kwiaty w malarstwie olejnym znanych malarzy  kwiaty obrazy znanych artystów  kwiaty do kuchni rysunki  kuchnie nowoczesne grafiki na szkle  akwarela inaczej  

Ten wpis opublikowano dnia 12 grudnia 2012 o godz. 09:22 w kategorii Galeria obrazów, Obrazy, Sztuka nowoczesna (Tagi: , , , ). Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Optimized by SEO Ultimate